Khrono
09.03.2017
Styremøte. Styret på Høgskolen i Oslo og Akershus skal diskutere bl.a. strategi, kvalitetsrapport og mål for nedbemanning av administrasjonen. Khrono dekker direkte fra kl.09.00.
Flere store saker står på dagsorden da høgskolens styre møtes torsdag 9.mars: Universitetsstrategi, kvalitetsrapport, effektivisering og nedbemanning i administrasjonen og en plan for hvordan styret bedre skal komme i inngrep for å ha et skarpere fokus på høgskolenslærerutdanning.
Les merÅrsregnskapet skal også behandles og viser et overskudd på nesten 3 millioner kroner. Regnskapsrapporten viser også til at det i 2017 skal inndras (konsolideres) 125 millioner kroner fra fakultetene og Senter for profesjonsstudier (SPS) i 2017 som følge av styrevedtak i fjorhøst.
Rice vil in


































































































