NTL-magasinet
03.06.2016
![- Nå er vi tre som står sammen - Nå er vi tre som står sammen](https://www.fagpressenytt.no/sites/default/files/styles/thumbnail/public/articles/print-na-er-vi-t_1.png?itok=7BoB5KS7)
- At vi fikk i havn en felles hovedtariffavtale med Unio og YS er det viktigste for oss, sier Tor Egil Pålerud i Norsk Jernbaneforbund.
«Akseptabelt» ut fra forutsetningene, er forbundssekretærens første kommentar til det helhetlige meklingsresultatet.
Han hadde ønsket en likelydende avtale for alle fire hovedsammenslutningene, inkludert Akademikerne, men nå er han fornøyd med at de i alle fall er tre som står samm
Les opprinnelig artikkelHan hadde ønsket en likelydende avtale for alle fire hovedsammenslutningene, inkludert Akademikerne, men nå er han fornøyd med at de i alle fall er tre som står samm