Nettverk
11.10.2016
Tre EL og ITere vil bli leder i Elektroarbeidernes Fagforening i Hordaland og Sogn og Fjordane.
Det er rift om hvem som skal etterfølge Ove Toska som leder av fagforeningen i Bergen etter årsmøtet 17. mars neste år. Det har lenge vært klart at forbundsstyremedlem Remi Andre Unnvik (43) er aktuell som Toskas etterfølger. Tidligere i år meldte også organisasjonssekretær Atle Rasmussen (46), at han kunne tenke seg opprykk.
På olje- og anleggskonferansen i Haugesund i september offentliggjorde også forbundssekretær Trond Løvstakken (53) at han ønsket å «komme hem» etter mange år på forbundskontoret i Oslo. Hans avgjørelse om å stille kom etter at han hadde blitt oppfordret av folk i reisemiljøet.
I FORBUNDSSTYRE
Les opprinnelig artikkelPå olje- og anleggskonferansen i Haugesund i september offentliggjorde også forbundssekretær Trond Løvstakken (53) at han ønsket å «komme hem» etter mange år på forbundskontoret i Oslo. Hans avgjørelse om å stille kom etter at han hadde blitt oppfordret av folk i reisemiljøet.
I FORBUNDSSTYRE


































































































