VVS Aktuelt
22.08.2023
Mitsubishi Electric opplever økt etterspørsel etter varmepumper i Norge og har den siste tiden ansatt flere nye på hovedkontoret i Gneisveien.
De nyansatte skal styrke den ledende produsenten av varmepumper på salg, kundeservice og økonomi. Det siste året har vært preget av ujevne strømpriser og ujevne temperaturer, noe som har bidratt til å øke etterspørselen etter varmepumper ytterligere i Norge.
Les mer6 nye medarbeidere
Dette merker Mitsubishi Electric både når det gjelder, behovet for salg, service og økonomifunksjoner. Takket være den økte etterspørselen har Mitsubishi Electric ansatt hele 6 nye medarbeidere den siste tiden, de nye ansatte er Stian Holmen, Beate Lindahl Johansen, Christina Bakken, Linda Romsdal, Sverre Stoltenberg og Karol


































































































