Arkitektnytt
17.09.2021
Arbeidssted: Partner i Cadi AS Utdannet: Kunsthøgskolen i Oslo, hovedfag fra 1999 - Hva slags prosjekt jobber du med nå?
- Vi er helt i avslutningen av arbeidet med innredning av Nytt Nasjonalmuseum på Vestbanen. Cadi AS har siden 2015 sammen med Kaels Studio vært interiørarkitekter for Nytt Nasjonalmuseum på Vestbanetomten. Jeg har vært teamleder for interiørarkitektteamet. Oppdraget omfattet Back of House i museet. Arealene inneholder blant annet kontorlokaler, verksteder og konserveringsatelierer, undervisningslokaler og verksteder for publikum samt studiesaler for kunst. Oppdraget har vært utrolig spennende, og vi har hatt et veldig godt samarbeid både våre firmaer imellom, med museet som brukere og Statsbygg som oppdragsgiver.
- Hvilke sider ved faget setter du mest pris på å jobbe med?
- Vi har mange offentlige oppdrag og jeg setter stor pris på å jobbe med ansatte i ulike brukerorganisasjoner. Offentlige prosjekter har ofte nøkterne buds
Gå til mediet- Vi er helt i avslutningen av arbeidet med innredning av Nytt Nasjonalmuseum på Vestbanen. Cadi AS har siden 2015 sammen med Kaels Studio vært interiørarkitekter for Nytt Nasjonalmuseum på Vestbanetomten. Jeg har vært teamleder for interiørarkitektteamet. Oppdraget omfattet Back of House i museet. Arealene inneholder blant annet kontorlokaler, verksteder og konserveringsatelierer, undervisningslokaler og verksteder for publikum samt studiesaler for kunst. Oppdraget har vært utrolig spennende, og vi har hatt et veldig godt samarbeid både våre firmaer imellom, med museet som brukere og Statsbygg som oppdragsgiver.
- Hvilke sider ved faget setter du mest pris på å jobbe med?
- Vi har mange offentlige oppdrag og jeg setter stor pris på å jobbe med ansatte i ulike brukerorganisasjoner. Offentlige prosjekter har ofte nøkterne buds


































































































