Posthornet
13.09.2020
LØRENSKOG: Hver høst møtes postkollegene for å spille krokketturnering - og hvert år ligger det forventninger i lufta om at Postens damelag i håndball også kommer. Stemninga er alltid upåklagelig.
De er allerede på plass på gresset utenfor blokka der postmann Kai Hoel, som til vanlig jobber på Etterstad postkontor, bor. En glad kameratgjeng i sin beste alder, hvor samtlige kan skilte med et langt yrkesliv i Posten.
Postens idrettslag. Ansvaret for å være vertskap for den noble, men uformelle turneringen går på rundgang. Denne helga besøker de kompisen i Lørenskog. Portene er på plass på gressmatta, og de har flere lag som spiller mot hverandre. Stemninga er
Les opprinnelig artikkelPostens idrettslag. Ansvaret for å være vertskap for den noble, men uformelle turneringen går på rundgang. Denne helga besøker de kompisen i Lørenskog. Portene er på plass på gressmatta, og de har flere lag som spiller mot hverandre. Stemninga er


































































































