VVS Aktuelt
15.09.2016
Som et ledd i sin pågående og tunge BIM-satsning har coBuilder ansatt Harald Onarheim som Director of Business Development - BIM. Med denne ansettelsen styrker selskapet sin kompetanse på området vesentlig.
- BIM har lenge vært et viktig satsningsområde for oss, uten at vi nødvendigvis har snakket så høyt om det. Med Onarheim på laget vil dette forandre seg. BIM representerer fremtiden. En fremtid vi skal være med å forme, sier administrerende direktør Lars Christian Fredenlund, som er svært glad for å ha fått ett av bransjens aller skarpeste BIM-hoder med på laget.
Les merDyp innsikt og lang erfaring
Som en av de første i Norge, gikk Onarheim ut av Fagskolen i Oslo og Akershus som BIM-tekniker i 2009. Den gang var det få jobbmuligheter for studenten


































































































