Bondebladet
10.11.2016
Større lokaler og publikumsrekord bidro til å gjøre landbruksmessa i Stavanger til en stor fest. - Responsen forteller mye om optimismen i næringa, sier Geir Nielsen i utstillerkomiteen. «Landbruket er en spesiell grein i næringslivet»
Hundre utstillere fylte hele 20 000 kvadratmeter med store og små landbruksnyheter under Agrovisjon i Stavanger Forum.
Med en ny storstue og totalt fire tilgjengelige messehaller hadde gulvarealet mer enn doblet seg siden forrige gang landbruksmessa ble arrangert for tre år siden.
- Responsen forteller mye om optimismen i landbruket, sier en fornøyd Geir Nielsen til Bondebladet.
Nielsen er involvert i gjennomføringen av messa på flere hold, både som styremedlem i Agrovisjon og som utstiller for Husdyrsystemer og Bryne Landbruksservice.
Satser på nyfødteSelskapene han styrer til daglig selger fjøsinnredning og utstyr til flere husdyrslag, og standen de profilerer


































































































