Årsberetning 2010

Hovedstyret ser positivt på Fagpressens videre utvikling. Hovedfokus i 2011 blir å fortsette arbeidet med å legge til rette for bedre rammebetingelser i en ny, flermedial hverdag.
[Les mer]

Hovedstyret

Hovedstyret i Den Norske Fagpresses Forening og Fagpressens Informasjonskontor, 2010–2011. Boardmembers of the Norwegian Spesialised Press 2010 - 2011
[Les mer]
Den vesentlige mediekanalen

Styrets beretning 2009

Fagpressen taper minst på trykk blant landets mediekanaler. Fokus på kostnadbevisst publisering. Prioritering av en ny mediepolitikk. Dette er viktige saker for vår mediekanal, skriver Fagpressens hovedstyre i sin årsberetning for 2009.
[Les mer]

Styrets årsberetning 2008

Det ble tydelig tidlig i 2008 at mediebransjen ville møte tøffere tider – også fagpressen. Både administrasjon og hovedstyret tok strategiske grep – med tanke på rasjonell drift og sikring av kompetansekvaliteten.  Dette medførte bl.a. at administrasjonen flyttet til mindre og rimeligere lokaler, bare noen meter unna de gamle lokalene. De nye kontorene i Akersgaten 43 er godt tilpasset dagens stab, og innbyr til et stimulerende arbeidsmiljø. I tillegg har man solgt  og sikret videreføring av Kanal F - et viktig element i Fagpressens fremgang i reklamemarkedet.
[Les mer]
Siste 5 fra Jobbforum
Emne Forfatter
Ingen innlegg i forumet
  • Markedsforum
  • Journalistforum
  • Redaktørforening
  • Bli medlem
Tilpasset søk